Nagrody Tolo

Zabawki Tolo Toys są laureatami wielu prestiżowych nagród, przyznawanych przez liczne międzynarodowe instytucje w uznaniu wartości edukacyjnych oraz wysokiej jakości zabawek Tolo Toys. Zobacz nasze nagrody.

Dlaczego TOLO?

Produkty Tolo zostały stworzone z myślą o najmłodszych, o ich prawidłowym rozwoju oraz chwilach beztroskiej zabawy. Firma Tolo Toys odpowiedzialna jest za produkcję szerokiej gamy asortymentu zabawek, które dają ogromne możliwości zabawy i radości w pierwszych miesiącach rozwoju dziecka. Zabawki z serii Pierwsi Przyjaciele to kolorowe figurki, które podczas poruszania się wydają charakterystyczny terkoczący dźwięk. Ponadto są lekkie, łatwe do chwytania i utrzymania w małych rączkach. Zabawki TOLO wykonane są z najwyższej jakości surowców, spełniających wymagane certyfikaty i atesty co sprawia,

że zarówno rodzice jak i dzieci mają dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Zabawki TOLO to nie tylko zabawa, to także narzędzie wspomagające rozwój. Precyzja wykonania, dbałość o detale, żywe kolory wpływają na wyobraźnię i pobudzają kreatywność malucha. Podział na kategorie pozwoli dostosować zabawkę do wieku dziecka, możliwości manualnych czy jego zainteresowań. Zabawki TOLO dają ogromne pole do popisu fantazji oraz kreatywności dziecka. Wybierając zabawki z serii TOLO wspierasz rozwój swojej pociechy.

Tolo Toys jest marką znaną przez wiele lat ze swojej najwyższej jakości i niezrównanej wytrzymałości.
Tolo Toys zawsze dąży do tego aby być marką godną zaufania a naszym priorytetem na zawsze będą nasi klienci.
Tolo Toys posiadają akredytację standardów ICTI za wkład pracy, etyczną produkcję i odpowiedzialność społeczno – środowiskową.
Tolo Toys jest marką uznaną na całym świecie za wysokie wartości zabawy oraz jakości, co ma swoje odzwierciedlenie w wielu uzyskanych, uznanych międzynarodowych wyróżnieniach.
Misją Tolo Toys jest zagwarantowanie korzyści rozwojowych i edukacyjnych poprzez zabawę, co jest widoczne w powszechnej obecności produktów Tolo w szkołach na całym świecie.
Możesz być absolutnie pewny, że zabawki Tolo Toys są bezpieczne dla twoich dzieci, ponieważ przechodzą bardzo rygorystyczne testy na standardy ASTM, CPSIA i EN71.
W zabawkach Tolo można nieustannie odkrywać nowe rzeczy, im dłużej dziecko się nimi bawi tym więcej czynności odkrywa. Żywe, jasne kolory wszystkich produktów Tolo Toys zapewniają trwałą edukacyjną wartość tych produktów.
Linia Tolo Pierwsi Przyjaciele składa się ze świata figurek, pojazdów i zwierząt do zbierania i stymulowania kreatywnego rozwoju oraz bawienia się w scenki z życia. Poprzez zakup jednego produktu z całej linii Pierwsi Przyjaciele można zbudować cały świat wokół tej postaci.